Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

BlanX® Extra White / Intensive Whitening Treatment, 30ml. Intensiivne valgendav hooldusvahend

Tootekood: GA0757200

uus

€ 11.90

€/L 396.67

Hind poes: 12.25 €

TOOTEINFO:
30ml

 BlanX® Extra White / Intensive Whitening Treatment, 30ml.
Intensiivne valgendav hooldusvahend

Emaili värv on individuaalne ning see võib toitude ja jookide tarbimise ning elustiili tõttu kergesti muutuda ja tumeneda - näiteks teatud tüüpi toidud, nikotiin ja punane vein võivad hambaemaili kollaseks teha ning hamba- või igemeprobleeme põhjustada. Värvimuutusi saab kõrvaldada tervislikumat elustiili järgides või spetsiaalseid valgendavaid tooteid kasutades. BlanX on selle probleemi lahendamiseks välja töötanud täieliku ja tõhusa valgendavate toodete sarja. BlanXi valgendavate toodete koostisained taastavad kiiresti emaili valge värvi, et saaksite oma loomulikku ja täiuslikku naeratust uhkusega näidata.

BlanX Extra White täiusliku naeratuse saladus on intensiivses toimes, mis teeb teie hambad eriti valgeks. Toote kasutamine on tänu spetsiaalsele arktilistel samblikel põhinevale koostisele ohutu ning aitab taastada teie hammaste loomuliku valge tooni.

Mida see toode teeb? See on uuenduslik ja intensiivne töötlus, milles sisalduv spetsiaalne valgendav aine eemaldab hammastelt tõhusalt plekid ja taastab hammaste loomuliku valge tooni.

Kes peaksid BlanX Extra White´i kasutama? BlanXi labori aastatepikkune kogemus tähendab, et suutsime välja töötada koostise, mis teie naeratuse eest tõepoolest hoolt kannab. Toode sobib eriti hästi suitsetajatele ja teed, kohvi või punast veini tarbivatele inimestele.

Millal tulemusi näha on? BlanX Extra White´i kasutamise korral on silmnähtavad tulemused koostises sisalduvate ainulaadsete valgendavate ainete tõttu garanteeritud. Kasutage pakendis olevat "BlanXomeetrit" ning näete ise, kui palju teie hammaste toon toote kasutamise tulemusel muutub.

Kas toote kasutamine on ohutu? BlanX Extra White sobib oma väheabrasiivse koostise tõttu ka tundlikele hammastele. Toode aitab ka igemeid kaitsta, katuga võidelda ja teeb hingeõhu pikaks ajaks värskeks.

Kuidas BlanX Extra White´i kasutatakse? Harjake hambaid BlanX Extra White´iga kaks korda päevas 2 minuti jooksul. Silmnähtavate, pakendis kaasasoleva "BlanXomeetriga" mõõdetavate tulemuste saavutamiseks kasutage toodet järjekindlalt 2 nädala jooksul. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage valgenduskuuride vahel BlanXi mitteabrasiivsete valgendavate toodete sarja kuuluvaid tooteid, et teie naeratus kauemaks loomulikult valgeks jääks.

Netokogus: 30 ml.

Päritoluriik: Itaalia