Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

GUM® Paroex® Short-term Treatment (lühiajalise ravi) hambageel 0,12% CHX + 0,05% CPC, 75ml

Tootekood: GUM_PAROEX_12PASTA

uus

€ 6.90

€/L 92.00

Hind poes: 7.95 €

TOOTEINFO:
75ml

 GUM® Paroex® Short-term Treatment (lühiajalise ravi) hambageel
0,12% CHX + 0,05% CPC
Mõeldud spetsiaalselt hambakatu professionaalseks eemaldamiseks ning ärritunud periodondikudede (igemepõletik, parodontiit) seisundi parandamiseks. See toode aitab pikendada hambaarsti teostatud ravi tõhusust ning ära hoida uue hambakatu moodustumist.
Lisaks soovitatakse seda kasutada nii enne kui ka pärast suuõõne operatsiooni, hamba väljatõmbamist või implantaadi paigaldamist.

GUM® Paroex®
Professionaalne hambakatu eemaldus optimaalseks igemete terviseks.
GUM® PAROEX® on välja töötatud Dual Action Antiseptic System'i raames, et pakkuda maksimaalset hambakatu eemaldamist ning tagada optimaalne kaitse igemeprobleemide vastu.
See sisaldab:
Kloorheksidiindiglükonaati, professionaalset vahendit hambakatu eemaldamiseks ja igemete tervise eest hoolitsemiseks. See on laiatoimeline, kauakestva mõjuga antiseptik, mis eemaldab efektiivselt hambakatu kahjulikud mikroorganismid. Kloorheksidiin ründab olemasoleva hambakatu struktuuri ning, hävitades katu moodustamiseks vajalikud mikroobid, hoiab ära ka uue hambakatu tekke.
Tsetüülpüridiinkloriidi (CPC), mis oma hambakatuvastaste ja mikroobidevastaste omadustega tagab maksimaalse antibakteriaalse kaitse. CPC ja kloorheksidiini üheaegne kasutamine aitab bakterite poolt suhu eritatavaid toksiine paremini neutraliseerida. Tõepoolest – kui bakterid on tapetud ja lõhustatud, vallandavad nad põletikku tekitavad toksiinid, mida tuntakse lipopolüsahhariididena (LPS-id), seega on bakterite elimineerimine täieliku antibakteriaalse teraapia vältimatu komponent.
GUM® PAROEX® on ideaalne vahend võitlemaks esimeste märkidega igemeprobleemide ilmnemisel. Samuti on see soovitatav, kui kasutatakse ortodontilisi seadmeid või implantaate, hambaproteesidest tingitud haavandite/hõõrdumiste korral, enne ja pärast suuõõne piirkonna operatsioone ja patsientide puhul, kes mis tahes põhjusel ei ole võimelised oma hammaste eest iseseisvalt hästi hoolt kandma (näiteks vanemaealised patisendid).
GUM® PAROEX® on alkoholivaba ja selle kolm erineva kloorheksidiini kangusega variatsiooni sobivad kõikidele igemete vajadustele:
GUM® PAROEX® alkoholivaba sprei (0,20% CHX + 0,05% CPC): intensiivseks lokaalseks toimeks
GUM® PAROEX® alkoholivaba suuloputusvedelik ja hambageel (0,12% CHX + 0,05% CPC): lühiajaliseks raviks
GUM® PAROEX® alkoholivaba suuloputusvedelik ja hambapasta (0,06% CHX + 0,05% CPC): igapäevaseks hoolduseks
GUM® PAROEX® hambageeli ja -pasta eriline koostis ei sisalda anioonseid vahtu tekitavaid aineid (nt naatriumlaurüülsulfaati), mis võiksid ärritada igemeid, põhjustada suuõõne haavandeid või pärssida kloorheksidiini tõhusat toimet.
Lisaks sisaldavad nad:
E-vitamiini, üht tõhusaimat rakkude vananemise vastast antioksüdanti, mis aitab neutraliseerida igemerakke ründavad vabad radikaalid;
Aloe Verat, mis aitab ärritunud suuõõnsuse kudesid toita ja rahustada;
provitamin B5-t, mis aitab hoida limaskestad terve ja tugevana.
GUM® PAROEX® 0,06% hambapasta, mis on mõeldud igapäevaseks hoolduseks (Daily Prevention), sisaldab ka 950 ppm-i fluoriidioone, mis aitavad hoida teie hambad terved ja tugevad.

Tähelepanu! Ainult täiskasvanutele. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Välispidiseks kasutamiseks. Mitte alla neelata.

Netokogus: 75 ml.

Päritoluriik: Hispaania.