Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

GUM® Trav-Ler® hambavaheharjad, koonus, 6tk komplektis 1,3mm Kollane

Tootekood: 1514

uus

€ 7.10

Hind poes: 8.25 €

TOOTEINFO:

  GUM® Trav-Ler® hambavaheharjad, koonus, 6tk komplektis 1,3mm

Kollane


UUS ja tehnoloogiliselt täiustatud hambavahehari
Tootevahemik koosneb üheksast tervet suud puhastavast harjast, alates peenimatest kuni kõige laiemateni, et tagada kõikide hambavahede täielik puhtus.
Sunstar on loonud innovaatilise Trav-Leri hambavaheharja, mis eemaldab hambakattu eriti tõhusalt. Toode on mugavam ja efektiivsem kui kunagi varem. Tulemused põhinevad Sunstari kliiniliselt tõestatud tehnoloogial, mille tulemused on näidanud, et kloorheksidiiniga kaetud harjased vähendavad bakterite kogunemist hambavaheharjale kuni 2-nädalase kasutusaja jooksul.
Tõestatud tõhusus: tänu uuenduslikele kolmnurkse kujuga harjakestele eemaldab see kuni 25% rohkem kattu (võrreldes tavalise nailonkiududega).
Antibakteriaalne kaitse harjastele: hoiab ära saastumise kasutuskordade vahel (patenditud kloorheksidiiniga kaetud harjakesed).
Traumade ja hambaemaili kahjustamise ohu vähendamiseks on traat kattega ning igemete kaitsmiseks on varre ots ümar.
Uus kaasaegne ergonoomiline vars tagab maksimaalse mugavuse ja kontrolli: vars on paindlikum ja pikem ega libise. Painutatav (45–90°) kael võimaldab puhastada lihtsasti ka tagumised hambad.
Kork tagab harja hügieenilisuse ja kaitse. Samuti saab seda kasutada varrepikendusena.

Hambavahede õige puhastamine

Hambavahehari kujutab endast äärmiselt praktilist, efektiivset ja mitmekülgset lahendust hammaste vahele kogunenud toiduosakeste ja bakteriaalse katu eemaldamiseks. See on kasulik nii ülemääraselt laiade kui liialt kitsaste hambavahede puhastamiseks, sillaelementide ja implantaatide äärmiselt täpseks puhastuseks ning samuti juhtudel, mil on tekkinud tühi ruum igeme ja hamba vahel (igeme taandumine). Hambavaheharjade mitmekülgsus muudab nende kasutamise ideaalseks isegi ortodontilisi raviseadmeid kasutavatele patsientidele.
Hambavaheharja tuleks kasutada vähemalt üks kord päevas, eelistatavalt pärast õhtusööki. Otstarbekas on harja kasutada iga päev samal ajal, seda eriti kasutamise alguses – nii muutub see kiiresti osaks tervislikust päevarutiinist.
Tavatingimustes:
Peate järgima vaid seda lihtsat protseduuri.
• Kasutage hambavaheharja hambavahesse sisestamiseks kerget survet. Ärge suruge harja jõuga kitsastesse vahedesse.
• Alumisi hambaid puhastades tuleks harja hoida kerge kalde all suunaga alt üles, ülemist hambakaart puhastades kalde all suunaga ülevalt alla.
• Seejärel liigutage harja mitu korda kergelt edasi-tagasi, jälgides samal ajal, et hari ei tuleks hambavahelisest alast välja.
Ortodontiliste seadmete puhul:
Hambavaheharjad on iseäranis soovitatavad hammaste ja ortodontilise traatkaare vahe puhastamiseks ning suuremate hambavahede puhul. Puhastada tuleks kergete sisse-välja liigutustega, vältides seejuures traatkaarele liigse surve avaldamist. Valige hambavaheharja suurus vastavalt puhastamist vajavate vahede suurusele.

Implantaatproteeside puhul:
Kasutage hambavaheharja implantaatide ning neile toetuvate proteeside aluste puhastamiseks. Asetage hari ettevaatlikult kahe implantaadi vahele ja puhastage kergete sisse-välja liigutustega.

Sildade puhul:
Kasutage sillaga kaetud alaga sobivat hambavaheharja. Puhastamiseks sisestage hambavahehari põse- ja keelepoolsest küljest.

Kuidas hambavaheharja valida:
Vastamaks patsientide erinevatele vajadustele, valmistatakse suurel hulgal erineva kuju ja suurusega hambavaheharju. Peamine kriteerium, mida tuleks hambavaheharja valimisel silmas pidada, on hambavahede laius: on äärmiselt oluline vältida liiga laia harja pressimist kitsasse vahesse. Lisaks tuleb arvestada ka ortodontiliste vahendite, proteeside, sildade, igemete taandumise ja teiste eritingimustega. Seepärast peaks sobiva hambavaheharja esiteks määrama hambaarst, kuna just tema oskab valida teile sobivaima kuju ja suurusega toote. Väga oluline on ka harjade regulaarne vahetamine. Kõrgekvaliteediline hambavahehari, millel on antibakteriaalse kaitsega harjased, kestab kauem, minetamata oma häid omadusi kogu kasutusaja vältel.