Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

HABEME ÕLI Feather Amalfi - Nõberu of Sweden Feather beard oil

Tootekood: 7030-PA

uus

€ 29.95

€/L 499.17

Hind poes: 35.00 €

TOOTEINFO:
60ml

HABEME ÕLI, Feather Amalfi
Nõberu of Sweden Feather habemeõli

Nõberu of Sweden Feather habemeõli on lahjem ja õrnem habemeõli ning imendub kiiremini ning ei jäta õlist tunnet habemesse ja nahale. Omab niisutavat ja pehmendavat toimet ning hoiab ära sügelemise ja ärrituse tunde.

Feather habemeõli on suurepärane kanda peale enne kevadel või suvel tööleminekut või enne kohtingule asumist kiirelt habeme väljanägemise parandamiseks. Kui kannad tugevamat habet soovitame oma Heavy habemeõli.

KASUTUSJUHEND: Kanna õli otse habemele, masseeri habemesse ja alusnahale või kanna habeme pealispinnale lisa läike andmiseks.

OMADUSED: Habemeõli baseerub ohaka ja päevalilleõlil ning sobilik, kui soovid kiirelt imenduvat toodet, mis ei jäta õlist tunnet.

Meie õlid on külmpressitud, mis tähendab, et säilinud on kõik head omadused :D . Õli ei ole rafineeritud, seda on näha õrnast kuldsest värvist.

Soovi korral void “kontrollitult” pumbata välja täpselt soovitud koguse õli.

AROOMID: Valida on kahe aroomi vahel. "Sandalwood" luksuslik ja sensuaalne aroom sisaldab noote sandlipuust, naturaalsest nahast ja muskusest. "Amber Lime" on kerge ja värske aroom, domineerivad laimi, apelsini ja seedri aroomid

MAHT: 60 ml pudel on taaskasutatud PET

Sisaldus: Carthamus tinctorius seed oil (Safflower oil), Helianthus annus seed oil (sunflower oil), Parfum, Tocobiol (antioxidant, Vitamin E).