Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

KINKEKOMPLEKT NÕBERU SHAVING Sandalwood

Tootekood: GBSHBS

uus %

€ 35.94 € 59.90

Hind poes: 69.00 €

TOOTEINFO:

 Kinkekomplektis sisaldub:

i) Nõberu of Sweden Sünteetiline habemeajamise hari on tehtud sünteetilistest harjastest, täpselt jäljendamaks kopra* karvu. Harjal on suurepärased vahustavad omadused, eriti kerge ja õrna vahu tekitamiseks. Hari tõstab karvad üles, et saad paremini ligi ning lähema ajamistulemuse. Lisaks aitab eemaldada surnud naharakke ja jättes naha pehmemana.
Habemeajamishari on piisavalt kerge ja suurepäraste vahustavate omadustega. Peale habemeajamist loputa hari ning jätta rippuma harjased allapoole, sedasi tagad harjale pika kasutusaja.
* Kopra nahakarvadele rajatud tööstus on kõike muud kui aus. Soovime pakkuda parimat tulemust, seda loodust säästes.
ii) Nõberu of Sweden habemeajamiskreem Habemeajamisel ja habemeajamisel on erinevus. Meie luksuslik habemeajamiskreem on aromaatne, kerge ning tagab parima habemeajamise tulemuse ja parima kogemuse. Rikkalik, kreemine ja mõnus vaht kaitseb sinu nahka ja tagab terale parima libisemise, see omakorda hoiab ära ärrituse ja põletikulise naha.
KASUTUSJUHEND: Aja kreem vahtu, kasuta sooja vett – see avab poorid, pehmendab habemekarvad ja on mõnusam ning mugavam kui külm vesi. Kui sul veel pole habemeharja, kasuta oma käsi, võta pöidla suurune osa kreemi, lisa veidi sooja vett ning hõõru kreem vahtu ning lisa vaht nahapinnale, millelt soovid karvad eemaldada.
OMADUSED: Kreem sisaldab tugevalt nahka toitvaid lisandeid ning on nahale õrnad. Kreem on glütseriini baasil, ühtaegu kerge ja tihke, just parima habemeajamise tulemuse saavutamiseks.

iii) Nõberu of Sweden After Shave palsam on rahustava ja niisutava toimega, aitab vähendada habemeajamisest tingitud ärritavat tunnet. After Shave palsam imendub kergelt ja ei jäta õlist tunnet, vastupidi, tulemus on pehme ja sile.
KASUTUSJUHEND: Kanna palsam nahale kohe peale habemeajamist tehes sõrmeotstega ringjaid liigutusi, et parandada vereringet.
OMADUSED: After Shave palsam sisaldab safloori õli, mandliõli ja argaan õli. Safloor koos mandliõliga omab rahustavat toimet. Argaanõli koos teiste õlidega omavad häid niisutavaid omadusi.
Salarelvaks on sarapuupähkel, ekstrakt on suurepäraste omadustega sissekasvanud karvade ja nahaärrituse puhul. Viimasena, lisasime mõned tilgad mentooli. See tagab rahustava ja jahutava tunde, on antiseptiliste omadustega ja puhastab nahapoore.