Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

LOOND57°N NÄOMUDA DERM 60ML

Tootekood: L57NM60

uus

€ 38.50

€/L 641.67

Hind poes: 39.00 €

TOOTEINFO:
60ml

 LOOND57°N NÄOMUDA DERM 60ML

Bioaktiivne näomuda elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise.

loond° bioaktiivne näomuda baseerub Värskas kaevandataval järvemudal. Järvemuda sarnaneb oma tekkelt ja omadustelt väga palju turbamudale. Ravimuda ehk tervisemuda ehk peloid on veest ning pihustunud mineraal- ja orgaanilistest ainetest koosnev ühtlane plastiline mass, mis on ladestunud veekogude põhjas. Näomuda toimib nagu meeldivalt siidine näomask, mis elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise. loond57°N näomuda DERM sobib ka probleemsele ja tundlikule nahale. Värska järvemudas on humiinainete sisaldus kõrgem kui Eestis leiduvatel meremudadel.


HUMIINAINETEL ON PALJU HÄID OMADUSI:

°antibakteriaalsed, antiviiruslikud, omavad seenevastast toimet
°mõjutavad östrogeenset aktiivsust
°valuvaigistav ja põletikuvastane toime
°imenduvad läbi naha
°suurendavad kollageenikiudude mehaanilist vastupanu
°ei ärrita nahka

RAVIMUDA KASUTAMINE

Kanna bioaktiivne näomuda nahale nii nagu tavalist näomaski, et nägu oleks kaetud umbes 0,5cm paksuse kihiga. Naudi 10-15 minutit mitte midagi tegemist, sest see on sinu aeg taastuda ja lõõgastuda. Loputa muda sooja veega ning soovikorral võid nägu loond 57°N näoveega värskendada.
Bioaktiivne näomuda sobib hästi ka soojas saunas kasutamiseks, sest kõrgem temperatuur suurendab selle mõju veelgi.
NB! Ära lase ravimudal kuivada, niisuta seda loond 57°N näoveega, mis muudab kõrge mineraalainete sisaldusega maski veel tõhusamaks, sest näomaskis olevad humiinained aitavad ürgvees olevad mineraalained transportida naha sügavamatesse kihtidesse.

KOOSTIS
INCI: lake mud