Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

Philips Sonicare Airfloss Ultra – Hambavahede puhasti, roosa

Tootekood: HX8331/02

uus

€ 109.00

Hind poes: 115.00 €

TOOTEINFO:

Philips Sonicare Airfloss Ultra – Hambavahede puhasti, roosa

Garanteeritult terved igemed 2 nädalaga*
Kui te hambavahesid regulaarselt ei puhasta, on AirFloss Ultra lihtsaim viis hambavahede tõhusaks puhastamiseks. AirFloss Ultra'd saab kasutada suuvee või veega ja selle efektiivsus igemete tervise tagamisel on kliiniliselt tõestatud.**

Tootekood: HX8331/02.

Kirjeldus

Efektiivsus igemete tervise tagamisel on kliiniliselt tõestatult hambaniidiga võrdne**
Efektiivsus igemete tervise tagamisel on kliiniliselt tõestatult hambaniidiga võrdne** Philips Sonicare AirFloss Ultra efektiivsus igemete tervise parandamisel on kliiniliselt tõestatult hambaniidiga võrdne. ** Aitab parandada igemete tervist kõigest kahe nädalaga.

Kuni 99,9% katueemaldus***

Eemaldab töödeldavas alas kuni 99,9% katust. ***

Aitab vältida hambaauke hambavahedes
Philips Sonicare AirFloss Ultra aitab vältida hambaaukude teket hambavahedes, eemaldades õrna veejoa abil katu, mis jäi harjamisel märkamata.

Õhu ja veepiisakeste tehnoloogia 
Meie kliiniliselt tõestatud tulemused on võimalikud tänu meie ainulaadsele tehnoloogiale, mis ühendab õhu suuvee või veega, puhastades võimsalt ja samas õrnalt hambavahed ja igemeservad.

Suure jõudlusega otsak
Suure jõudlusega uue Airfloss Pro otsak muudab meie õhu ja veepiisakeste tehnoloogia tõhusamaks kui kunagi varem.


Kolmekordse purske kohandatavad sätted 

AirFloss Pro võimsat pihustit saab kohandada teie soovide järgi kas ühe-, kahe- või kolmekordsele impulsile igal aktiveerimisnupu vajutusel.

Võtab vaid 60 sekundit: suunake, vajutage, puhastage!
AirFloss Pro abil kulub kogu suu puhastamiseks vähem kui 60 sekundit päevas. Valige lihtsalt purskesagedus (ühe-, kahe- või kolmekordne) ja hoidke aktiveerimisnuppu, et saavutada jätkuvad automaatsed impulsid, või vajutage ja vabastage, et kasutada käsitsirežiimi.
Täielik igapäevane kindlus tänu värskele ja puhtale suule
Täitke käepidemes olev mahuti suuvee või veega, seejärel suunake ja vajutage. Kasutage suuvett, et saavutada ülivärske elamus ja mikroobidevastane toime.

Hõlbus viis tervisliku harjumuse alustamiseks
Hambavahede puhastamine on üldise suuhügieeni seisukohast väga tähtis. AirFloss on hõlbus viis hambavahede põhjalikumaks puhastamiseks, aidates kujundada tervislikku harjumust.