Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

PHILIPS SONICARE For KIDS Bluetooth elektriline hambahari lastele

Tootekood: HX6322/04

uus

€ 59.00

Hind poes: 65.00 €

TOOTEINFO:

Sonicu interaktiivne võimsus. Rohkem rõõmu, parem harjamine.

Sisseehitatud Bluetooth®-iga elektriline Sonic-hambahari Tehke lastele harjama õppimine huvitavaks. Philips Sonicare For Kidsi Bluetoothiga hambahari suhtleb lõbusa rakendusega, mis aitab lastel paremini ja kauem harjata. Lapsed õpivad rõõmuga tehnikaid, mis jäävad neile kogu eluks.

Interaktiivne rakendus muudab harjamise laste jaoks põnevaks

Interaktiivne rakendus muudab harjamise laste jaoks põnevaks Rakendus Philips Sonicare For Kids töötab sünkroonis teie lapse Sonic-hambaharjaga, et laps õpiks mängu abil suuhooldust. Harjamisjuhendaja annab ülesandeid, et laps harjaks kauem ja põhjalikumalt. Iga harjamiskorra alguses näidatakse ette õiged harjamistehnikad ja rakenduse jälgimisseade kontrollib harjamist. Lapsed õpivad läbi mängu ja lapsevanemad saavad hambaarstikülastuste vahele jääval ajal lapse edusamme kontrollida.

98% vastajate sõnul harjavad lapsed kauem ja paremini*


98% vastajate sõnul harjavad lapsed kauem ja paremini* Philips Sonicare For Kids' hambaharja ja rakenduse abil õpivad lapsed iseseisvalt korralikult hambaid harjama. Rakendus ühendub Bluetoothi abil teie lapse Sonic-hambaharjaga, et näidata õigeid harjamistehnikaid ja kontrollida harjamistulemusi. Lapsed näevad, kui hästi nad harjavad ja teenivad hea tulemuse eest auhindu. 98% lapsevanematest leidis, et selle hariva ja tõhusa rakenduse abil harjavad nende lapsed kauem ja paremini. See on laste jaoks lõbus viis arendada välja elukestvad head suuhooldusharjumused.

Põnevad autasud eduka harjamise eest

Põnevad autasud eduka harjamise eest Meie Philips Sonicare For Kids' hambahari ja rakendus muudavad hammaste harjamise enneolematult lõbusaks. Rakenduse peategelane on vahva Sparkly, kellele väga meeldivad puhtad hambad. Lapsed hoolitsevad Sparkly eest, samal ajal kui rakenduse juhendaja suunab neid kauem ja paremini harjama. Kui teie laps harjab hoolikalt, muutub Sparkly rõõmsamaks ja iga eduka hambapesu järel saab laps autasu. Lapsed saavad võita esemeid Sparkly kaunistamiseks või tervislikku toitu Sparkly toitmiseks. Lapsevanemad saavad lausa ise rakendusse eriauhindu sisestada.

Jälgige harjamisaega isegi siis, kui te rakendust ei kasuta.

Jälgige harjamisaega isegi siis, kui te rakendust ei kasuta. Bluetoothiga hambaharja Philips Sonicare For Kids rakendus Quadpacer jälgib harjamisaegu reaalajas. See tunneb ära harjamiskorra alustamise, vahepausi ja lõpetamise. Tänu sisseehitatud mälule ja ajamärgisele hambaharja käepidemel saate salvestada kuni 20 harjamiskorda isegi siis, kui te rakendust ei kasuta. Järgmisel korral, kui kasutate käepidet ja rakendust korraga, sünkroniseeritakse need harjamiskorrad rakendusesisese kalendriga. Nii saate ikkagi koguda auhindu eduka harjamise eest ja laps näeb kerge vaevaga, kui palju ta on vahepeal saavutanud.

KidTimer ja KidPacer tagavad eluaegsed hambapesuharjumused

KidTimer ja KidPacer tagavad eluaegsed hambapesuharjumused Korralike hambapesuharjumuste loomiseks ühendub Bluetoothiga elektriline hambahari Philips Sonicare For Kids rakendusega ja aitab lastel järkjärguliselt harjamisaega pikendada. Eesmärk on jõuda hambaarstide soovitatud kahe minutini. Rakendust kasutades on lapse ülesanne järgida võimalikult täpselt juhendaja eeskuju suu kõigi osade harjamisel. Harjamisjuhendaja aitab lapsel pikendada iga suuveerandi harjamiseks kasutatud aega. Kui laps harjab kauem, tunnustab Sparkly neid tõeliselt puhaste hammaste eest. See on tõeliselt lõbus viis eluaegsete harjumuste loomiseks.

Dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele

Dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele Kui lapsed õpivad hammaste pesemist, hoolitseb meie Sonic-tehnoloogia ülejäänu eest. Elektrilise hambaharja Philips Sonicare ainulaadne dünaamiline liikumine ulatub õrnalt ja tõhusalt sügavale hammaste vahele ja igemepiirile. Rohkem kui 500 liigutust sekundis aitab kompenseerida algelist tehnikat, kui lapse harjamisoskus alles areneb. See tehnoloogia teeb hambaharja Philips Sonicare For Kids kuni 75% efektiivsemaks kui käsihambaharjad, muutes hambaarstil käimise muretumaks.

Lõbusad, vahetatavad kleebised isikupärasemaks muutmiseks

Lõbusad, vahetatavad kleebised isikupärasemaks muutmiseks Lõbusad kleebised võimaldavad lastel valida oma hambaharja välimust. Iga Sonic-hambaharjaga on kaasas kaheksa vahetatavat kleebist, et lapsed saaks oma hambaharja välimust muuta, millal iganes soovivad. Lisaks saavad lapsed kujundada oma rakendusesisese tegelase välimust, muutes Philips Sonicare For Kidsi kasutamise alati kaasahaaravaks, lõbusaks ja samas efektiivseks.

Kaks lastesõbralikku võimsusrežiimi tagavad õrna ja tõhusa puhastuse

Kaks lastesõbralikku võimsusrežiimi tagavad õrna ja tõhusa puhastuse Kahe lastesõbraliku võimsusrežiimi abil tagab see võimas hambahari eakohase puhastuse; säästurežiim noorematele lastele ja tavarežiim vanematele lastele.

Saadaval kaks eri suurusega harjapead

Saadaval kaks eri suurusega harjapead Sellel elektrilisel Philips Sonicare'i hambaharjal on kaasas üks standardsuuruses harjapea. Lisaks saab eraldi juurde osta kompaktses suuruses harjapea. Philips Sonicare for Kids' harjapead on loodud spetsiaalselt kasvavate hammaste õrnaks puhastamiseks ja kaitsmiseks.

Mitmele käesuurusele mõeldud käepide lastevanematele ja lastele

Mitmele käesuurusele mõeldud käepide lastevanematele ja lastele Ergonoomilise kujuga, et lapsed saaksid harjata koos vanematega või omapäi. Igal hambaharjal Philips Sonicare For Kids on nutikas käepide, mis võimaldab soovi korral harjata lapsel koos vanemaga. Kindel haardepind võimaldab väikeste kätega harja manööverdamist, samas suur pind jätab vajadusel vanematele võimaluse abistamiseks. Tugeva kujuga käepide lihtsustab laste jaoks hambaharja püstises asendis hoiulepanemist või pikaliasendis hambapasta pealekandmist.

Kummist harjapea on loodud kaitsma noori hambaid

Kummist harjapea on loodud kaitsma noori hambaid Selle elektrilise hambaharja kummist harjapea on loodud kaitsma kasvavaid hambaid

Hambaarstid eelistavad seda oma laste puhul

Hambaarstid eelistavad seda oma laste puhul 91% hambaarstist lapsevanematest eelistab kasutada Philipsi Sonicare For Kidsi oma laste puhul****

Tehnilised andmed

Režiimid - Võimsusrežiimid 2

Disain ja viimistlu - Värvus Aqua

Puhastusjõudlus

Kiirus Kuni 31 000 harjamisliigutust minutis
Jõudlus 75% tõhusam*
Kasu tervisele - Tervislike suuhügieeni harjumuste tagamiseks
Taimer - KidTimer ja Quadpacer

Ühilduvus

Ühilduvus iOS-iga
iPhone 4S või uuem
iPad 3. gen. või uuem
koos iOS7 operatsioonisüsteemiga
Ühilduvus Androidiga
Androidiga telefonid
Bluetooth 4.0 toega tahvelarvutid

Hooldus

Garantii
Kaheaastane piiratud garantii

Pakendis:

Käepidemed
1 Sonicare for Kids' Bluetoothiga käepide
Harjapead
1 Sonicare for Kidsi tavaline
1 Sonicare for Kidsi kompaktne
Laadija
1
Kleebised
8 isikupäraseks muutmise kleebist
Kergesti kasutatav

Harjapeade süsteem
Lihtsa klõpskinnitusega harjapead
Harjamisaeg
Kuni 3 nädalat**
Akunäidik
Märgutuli aku laetuse kohta
Ekraan
Valgustatud ekraan
Käepide
Kummist käepide hõlbustab käsitsemist
Peenike, ergonoomiline disain
Tehnilised andmed

Aku
Laetav
Kasutamisaeg (täislaetust kuni tühjani)
Kuni kaks nädalat
Aku tüüp
Liitiumioon
Võimsus

Pinge
110-220 V

Maaletooja: Philips Eesti