Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

BlanX® Med Delicate Gums, 100ml Valgendav hambapasta õrnadele igemetele

Tootekood: GA0325700

%

€ 6.00 € 10.90

€/L 60.00

Hind poes: 11.90 €

TOOTEINFO:
100ml

Laoseis 1tk

BlanX® Med Delicate Gums, 100ml
Valgendav hambapasta õrnadele igemetele

Hambapasta põletikuvastane ning efektiivne ja õrnaloomuline valgendav toime baseerub islandi sambliku ja lagritsajuure ekstraktide koostoimel. Looduslikel ainetel põhinevad mikrokuulikesed kaitsevad nõrgaid ja rahustavad valutavaid igemeid, aitavad vältida hambakatu ja kaariese teket.

BlanX® Med sari

Islandi samblikel põhinev ja õrnatoimelisi mikrokuulikesi sisaldav, mitteabrasiivsete valgendavate hambapastade sari.

BlanX® on esimene kaitsev kosmeetiline hambapasta, mis põhineb arktilistel samblikutel - Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) - ja muudab hambad päev-päevalt valgemaks. Selle aktiivne toimeaine tegutseb valikuliselt nende mikroorganismide vastu, mis osalevad katu moodustamisel, eriti streptokoki bakteri vastu. Samblikud koosnevad vetikate ja seente vahelisest sümbioosist, suudavad ammutada energiat päikesest ning elada äärmuslikes tingimustes, asustades saastamata maad nagu Arktika. Just tänu nendele aktiivsetele toimeainetele valgendab BlanX® hambaid loomulikult emaili kahjustamata.
Miks BlanX® on ohutu valgendav hambapasta?
Kuna see hügieenivahend on mõeldud pikaajaliseks regulaarseks kasutamiseks, hea valgendav hambapasta peaks kindlustama kõrge taluvuse ja bioühilduvuse nii hammaste kui ka igemete limaskestaga. Blanx hambapastad on loodud arvestades hammaste füsioloogiat ja neid on põhjalikult uuritud.
Näiteks keskmine RDA BlanX Med hambapastades on alla 55

Päritoluriik: Itaalia