Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

GUM® HaliControl hambageel, 75ml

Tootekood: 3040

uus

€ 7.25

€/L 96.67

Hind poes: 7.95 €

TOOTEINFO:
75ml

 GUM® HaliControl hambageel
Hambageel värske ja terve hingeõhu taastamiseks. Sobilik nii kroonilise halva hingeõhu all kannatavatele inimestele - tavaliselt mõne tõsisema suuhooldusega seotud tegurid või haiguse tõttu (periodontaalhaigus,suukuivus,suuõõnevähk) kui ka ajutiste suuhooldusega seotud probleemidest tingitult (igemepõletik, hammaste lagunemine või väiksem suuõõneinfektsioon, puudulik suuhügieen).

Aktiivkoostisosad: 0,07% CPC hävitab lõhna tekitavad bakterid keele ja hammaste biokilel ning tekitab kauakestva kaitset pakkuva kattekihi. Tsüklodekstriin püüab aurustnud lenduvad väävliühendid (VSC) kinni ja neutraliseerib need. Eeterlikud õlid hävitavad biokile sisse peitunud bakterid. Tõhus vürtsi- ja taimesegu suurendab süljeeritumist ning takistab VSC aurustumist. Halicontrol hambageel kiirendab hammaste mineraalidega varustamist ning kaitseb hambaaukude vastu.

Lisaks sisaldab optaflow (suurendab süljevoolust), ksülitool (stimuleerib sülje eritumist), glütseriin (niisutaja) ning flouriid+isomaltilool (suurendab flouriidi tõhusust, mis kiirendab remineralisatsiooni, hambaaukude vastane kaitse).

Koostisainete loetelu (Ingredients): Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Isomalt, Cellulose Gum, Aroma, Zinc Oxide, Panthenol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben,Tocopheryl Acetate, Limonene.

Kasutamine: Täiskasvanutele ja lastele alates 7. eluaastast.

Netokogus: 75 ml.

Päritoluriik: Hispaania.

Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ, Lodjapuu 10-1, 75326, Karla, Rae vald, Harjumaa.