Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

HUMBLE BRUSH laste hambahari, väga pehmete harjastega, sinine

Tootekood: 89022

uus %

€ 2.50 € 3.75

Hind poes: 3.90 €

TOOTEINFO:

Laoseis 3 tk

HUMBLE BRUSH laste hambahari väga pehmete harjastega, sinine

Biolagunev käepide

Harja käepide on valmistatud 100% biolagunevast bambusest. Humble Brush käepide on ergonoomilise kujuga ning harja ajatult elegantne disain teeb Humble’ist täiusliku aksessuaari igasse vannituppa.

Pehmed harjased, BPA-vaba

Kõikidel meie toodetel on pehmed (täiskasvanutele) ja ultrapehmed (lastele) harjased, milles ei sisaldu kantserogeenset ehk kasvajaid soodustavat toksiini BPA (bisfenool A). Harjased on valmistatud vastupidavast biolagunevast nailonist. Ei ole ühtki teist taimset päritolu materjali, mille valmistamisel saadud hambaharja oleks võimalik kasutada ettenähtud kolm kuud.

Komposteeritav pakend.

Humble hari on keskkonnasäästliku eluviisimusternäidis. Humble on läinud keskkonnateadlikkuse osas välja täispaketile. Hari on pakitud läbipaistvasse biolagunevasse pakendisse, mille materjal on täielikult taimset päritolu. Karp on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest.

Tavapärane eluiga


Humble harjal ei ole mingeid puudusi võrreldes tavalise hambaharjaga. Ökoloogilisest bambusest harja saab kasutada täpselt sama kaua kui masstoodanguna valmistatud plastikust hambaharja.

Hämmastav jätkusuutlikkus

Kas Sa teadsid, et bambus on kõige kiiremini kasvav taim maal? Et bambusel on looduslikult antibakteriaalne toime ning selle kasvatamiseks ei ole vaja ei väetist ega pestitsiide? 100% naturaalne ning mürkainete vaba materjal. See juba on midagi!

Humble

Humble Brush hoolib nii keskkonnast kui puudust kannatavatest inimestest. Iga müüdud hambaharja kohta annetatakse üks hari abivajajale.

Vaheta oma hambahari hiljemalt iga 3 kuu möödudes.