Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

LOOND53°N LÕHNAKÜÜNALDE TAASTÄIDETAV KOMPLEKT

Tootekood: L53CR

uus

€ 25.90

Hind poes: 27.00 €

TOOTEINFO:

 LOOND53°N LÕHNAKÜÜNALDE TAASTÄIDETAV KOMPLEKT

loond° brandi signatuur lõhnaga küünlas on hoolikalt valitud ja tasakaalustatud eeterlikeõlide segu, mis turgutab ja inspireerib väsinud vaimu.

loond° signatuur lõhna segu tasub järgi proovimist! Lõhn on puhastava ning toniseeriva toimega, vähendab närvipinget ja peavalu. Tasakaalustatud aroomteraapiline seguga lõhnaküünal sobib eriti hästi talvisel ajal kasutamiseks, sest sellel on antiseptiline mõju ja see aitab ka külmetusest põhjustatud haigusi leevendada.
loond° kasutab oma lõhnaküünaldes vaid 100% loodusliku päritoluga tooraineid. Meie taastäidetav lõhnaküünal ei sisalda sünteetilisi komponente ja on tervisele igati ohutu. Küünaldes kasutatavad eeterlikud õlid aitavad luua meeleolu ning omavad organismi toetavat mõju.
loond° mõtleb igat valikut tehes, kuidas see loodusele mõjub. Püüame teha kõige loodussäästlikumaid valikuid. See on ka põhjus, miks meie küünalde topsid on taaskasutatavad. Põhitoorainena kasutame loodusliku rapsivaha, mis pärineb meie lähedalt, seega jätab tooraine transport väiksema jälje ning toetab piirkonna majandust.
Kui Sa armastad klaasis küünlaid, aga tahaksid olla veidi säästlikum, siis kasuta täidisküünlaid. Nii tekib küünalde põletamisest vähem kasutut klaastaarat ning samas on selline tegevusviis kindlasti ka rahakoti suhtes sõbralikum. Meie küünlad valmivad biolagunevast rapsivahast, seega võib küünlaklaasi julgelt nõudepesumasinas või kraanikausis sooja vee ja seebiga puhtaks pesta.

Komplektis: üks klaasis küünal+2 täidisküünalt

Meie küünlad on:
*100% looduslikud
*loodussõbralikud ja biolagunevad
*mitte toksilised

TAASTÄIDETAVA LÕHNAKÜÜNLA KASUTAMINE

Põletage küünalt kuni vaha on sulanud kogu ulatuses, kuid mitte üle 3-4 tunni järjest. Hoidke taht küünla keskel ja vaha põlevast materjalist puhas. Enne järgmist põletamist trimmige taht 0,5cm pikkuseks. Põlemisaeg ca 20h.
Küünla lõppedes, eemaldage tahi alus, pange klaasi uus täidisküünal ja taaskasutage küünlaklaasi.