Rohkem infot pakutavate kaubamärkide kohta leiad siit

LOOND57°N NÄOVESI DERM 50ML

Tootekood: L57NV50

uus

€ 18.50

€/L 370.00

Hind poes: 19.00 €

TOOTEINFO:
50ml

 LOOND57°N NÄOVESI DERM 50ML

loond° ürgvee toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomuliku uuenemist.

loond° ürgvee toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomulikku uuenemist. Ürgvesi pärineb Värska maapõuest üle poole kilomeetri sügavusest Gdovi veehorisondist, kus ta miljonite aastate jooksul on omandanud kõrge mineraalainete sisalduse. Lisaks värskendamisele omab näovesi tänu oma kõrgele mineraalide, broomi ja boorhappe sisaldusele nahale ka põletikuvastast mõju. Ürgvesi omab ka rahustavat efekti, sest broomi imendub läbi naha. Arstid on aegade jooksul tähendanud ka ürgvee positiivset mõju psoriaasile ja neurodermiidile.

Toode ei sisalda alkoholi, lõhnaaineid ega muid lisaaineid, seega saavad seda kasutada ka kõige tundlikuma nahaga inimesed. Ürgvee toonik on täielikult allergiavaba.

LOOND57° N NÄOVEE OMADUSED:

° põletikuvastane ja rahustav
° sobib psoriaasi ja dermatiidi hoolduseks
° värskendab, rahustab ja puhastab
° rikastab loond57°N näomuda naturaalsete mineraalidega
° 100% looduslik ja töötlemata
° puhtast põhjamaa loodusest

TOONIKU KASUTAMINE
° Kanna näovesi vatipadjale ning kasuta ürgvee toonikut hommikul ja õhtul peale näonaha puhastamist ja enne niisutava kreemi kasutamist, naha toniseerimiseks. Toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomuliku uuenemist.
° Meigi kinnitamiseks, naha ergutamiseks ja jume värskendamiseks pihusta toonikut näole ka päeva jooksul.
° Kasuta ürgvee toonikut ka loond 57°N näomuda DERM niisutamiseks ja mineraalidega rikastamiseks. Näomaskis olevad humiinained aitavad mineraalid ka naha sügavamatesse kihtidesse viia.

KOOSTIS
INCI: aqua(Värska mineraalvesi)